Menu

Möt våra serviceinriktade team, vi kommer gärna att erbjuda de bästa lösningarna för dig och dela med dig av all vår know-how!

 

VD

Jonas Svensson 

VD
Mobil +46(0) 705 296 990
Telefon +46(0) 411 40131
jonas.svensson@laboteknordic.se

Försäljning

Peter Lindskog

Innesäljare /Reservdelar
Mobil: +46(0) 705 296 929 
Telefon: +46(0) 411 40129
peter.lindskog@laboteknordic.se

Daniel Nilsson

Försäljning Sverige
+46(0) 735 291930

daniel.nilsson@laboteknordic.se

Zoran Hristovski

Försäljning Danmark
+45 2874 6678

zoran@laboteknordic.dk

Gustaf Söderman

Productmanager Dynacon Europe
Mobil: + 46 (0)728 19 88 06
Telefon +46(0) 411 211 631
gustaf.soderman@laboteknordic.se

Ekonomi

Lone Lundquist

Lone Lundquist

Ekonomi/vVD
Mobil +46(0) 705 296 924
Telefon +46(0) 411 40132
lone.lundquist@laboteknordic.se

Maria Bacon

Ekonomi

Telefon: +46(0) 411 40126
maria.bacon@laboteknordic.se

Service

Rikard Jellback

Service Tekniker
+46(0) 725296946

rikard.jellback@laboteknordic.se

 

Johan Duvander

Service Tekniker
+46(0) 705296945

johan.duvander@laboteknoric.se

VI optimerar DIN plastfabrik

Sammarbetspartners

Finland / Estland

Mikko Ketonen

Mobil +35 8407649830
mikko.ketonen@engel.at

Finland / Estland

Anders Sjöholm

Mobil 00358 50 432 68 50
anders.sjoholm@engel.at

Norge

Klaus Lien 

Mobil 0047 92 22 74 01
klaus.lien@scanpolymer.no