Menu

Möt våra serviceinriktade team, vi kommer gärna att erbjuda de bästa lösningarna för dig och dela med dig av all vår know-how!

 

Sverige

Jonas Svensson 

VD
Mobil +46(0) 705 296 990
Telefon +46(0) 411 40131
jonas.svensson@laboteknordic.se

Peter Lindskog

Innesäljare 
Mobil: +46(0) 705 296 929 
Telefon: +46(0) 411 40129
peter.lindskog@laboteknordic.se

Daniel Nilsson

Försäljning Sverige
+46 735 291930

daniel.nilsson@laboteknordic.se

Patrik Åkesson

Försäljning Sverige
+46(0) 705 296938

patrik.akesson@laboteknordic.se

Lone Lundquist

Lone Lundquist

Ekonomi/vVD
Mobil +46(0) 705 296 924
Telefon +46(0) 411 40132
lone.lundquist@laboteknordic.se

Maria

Maria Bacon

Ekonomi

Telefon: +46(0) 411 40126
maria.bacon@laboteknordic.se

Gustaf Söderman

Productmanager Dynacon Europe
Mobil: Mobile + 46 (0)728 19 88 06
Telefon +46(0) 411 211 631
gustaf.soderman@laboteknordic.se

Danmark

Zoran Hristovski

Salg Danmark
+45 2874 6678
zoran@laboteknordic.dk

Finland / Estland

Anders Sjöholm

Anders Sjöholm

Mobil 00358 50 432 68 50
anders.sjoholm@engel.at

Norge

Klaus Lien

Klaus Lien 

Mobil 0047 92 22 74 01
klaus.lien@scanpolymer.no

VI optimerar DIN plastfabrik