Menu

Möt våra serviceinriktade team, vi kommer gärna att erbjuda de bästa lösningarna för dig och dela med dig av all vår know-how!

 

VD

Jonas Svensson 

VD
Mobil +46(0) 705 296 990
Telefon +46(0) 411 40131
jonas.svensson@laboteknordic.se

Försäljning

Peter Lindskog

Innesäljare /Reservdelar
Mobil: +46(0) 705 296 929 
Telefon: +46(0) 411 40129
peter.lindskog@laboteknordic.se

Daniel Nilsson

Försäljning Sverige
+46(0) 735 291930

daniel.nilsson@laboteknordic.se

Zoran Hristovski

Försäljning Danmark
+45 2874 6678

zoran@laboteknordic.dk

Viktor Nilsson

Juniorsäljare Sverige
+46705296938

viktor.nilsson@laboteknordic.se

Dynacon Euroupe

Oscar Lundquist

Productmanager Dynacon Europe

Mobil: + 46 (0)728 19 88 06
Telefon +46(0) 411 211 631

Oscar.lundquist@laboteknordic.se

http://dynaconeurope.com/

Lindsey Bacon

Dynacon Europe

lindsey@laboteknordic.se

Ekonomi

Lone Lundquist

Lone Lundquist

Ekonomi/vVD
Mobil +46(0) 705 296 924
Telefon +46(0) 411 40132
lone.lundquist@laboteknordic.se

Maria Bacon

Ekonomi

Telefon: +46(0) 411 40126
maria.bacon@laboteknordic.se

Service

Rikard Jellback

Service Tekniker
+46(0) 725 296 946

rikard.jellback@laboteknordic.se

 

Johan Duvander

Service Tekniker
+46(0) 705 296 945

johan.duvander@laboteknordic.se

Alexander Berg de Flon 

Service Tekniker

+46(0)720 921934

alexander@laboteknordic.se

Övrig Personal

Åsa Keineson

Marknadsföring

asa@laboteknordic.se

Marcus Eriksson

Lager

marcus@laboteknordic.se

Sammarbetspartners

Finland

MK

Mikko Ketonen

Mobil +358 40 764 98 30
mikko.ketonen@engel.at

Norge

KL

Klaus Lien 

Mobil + 47 92 22 74 01
klaus.lien@scanpolymer.no

VI optimerar DIN plastfabrik